dostawa

Nasze produkty – w zależności od miejsca dostawy – wysyłamy firmami kurierskimi, przez paczkomat, możemy również dostarczyć osobiście (teren województwa śląskiego).

Koszt dostawy zaczyna się od 25 zł, a jest on uzależniony od wielkości (wymiary i ciężar) zamówionych produktów i miejsca (odległości), dokąd trzeba je dostarczyć. W związku z tym każde zamówienie w zakresie dostawy jest rozpatrywane indywidualnie i tak też jest wyceniane.

nasze produkty wysyłamy na kilka sposobów: na paletach, w kartonach, za pomocą paczkomatu – w zależności od typu produktu i ilości zamawianych rzeczy.

Termin wysyłki zamówionych produktów określany jest indywidualnie, uzależniony jest od ilości przyjętych zamówień i ich charakteru – znaczna część produktów wykonywana jest na zamówienie z uwagi na ich indywidualny charakter, w związku z czym ich produkcja rozpoczyna się z chwilą przyjęcia zamówienia.

Uwaga! Każda przesyłka jest ubezpieczona. Przy odbiorze należy sprawdzić czy dostarczony towar jest zgodny z zamówieniem oraz czy nie posiada uszkodzeń mechanicznych. Jedyną podstawą ewentualnej reklamacji jest protokół szkody sporządzony w obecności kuriera.