o nas

Jesteśmy producentem płyt i płytek z gipsu, szukającym ciągle nowych i nowoczesnych pomysłów na ich wzory, szukającym inspiracji na całym świecie, aby nasi klienci byli zadowoleni z naszych produktów pod każdym względem – zaczynając od estetyki, poprzez nowoczesny design i łatwość utrzymania w czystości, po wyważoną cenę oferowanych produktów.

Nasze produkty, to zarówno popularne gipsowe imitacje murów z cegieł, imitacje betonu architektonicznego (o różnych strukturach powierzchni) po ciekawe i niespotykane propozycje płytek o szklistych wzorach, inspirowanych często wzornictwem różnych regionów świata.

co nas wyróżnia

Jesteśmy prekursorami osadzania szklistych wzorów w płytkach gipsowych, które są pokryte farbami ściennymi, co więcej, jako jedyni oferujemy tego rodzaju płytki jako zmywalne – ich powierzchnia ozdobna (na życzenie klienta) może zostać zabezpieczona specjalną powłoką dającą efekt satyny lub perły, która przy okazji umożliwia ich mycie i zmywanie, bez obaw o utratę tej powłoki (jak to ma miejsce w przypadku gruntów i preparatów hydrofobowych).

Jako nieliczni producenci tego typu produktów jesteśmy pewni swojej jakości. Nie mamy problemów ze stałością wymiarów naszych płytek (w odróżnieniu od innych producentów) – do produkcji używamy cały czas tego samego rodzaju gipsu, a zaczyn gipsowy przygotowywany jest na podstawie specjalnie dobranej receptury. Dzięki cyfrowemu odmierzaniu składników jest on cały czas taki sam i skurcz gipsu podczas suszenia nie zmienia wymiarów płytek, które utrzymują stałość wymiarów..